En Son Eklenenler

En Çok İncelenenler

Kayıp İlanları

Büyük Köpek Kulübü İlanlar Hakkında

Büyük Köpek Kulübü olarak herhangi bir evcil hayvanın ticaretini yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Sitemize eklenen ilanları içerikleri, bilgileri, doğrulukları, resimlerin gerçekliği ve ekleyen kişilerin güvenilirlikleri gibi konular siz kullanıcılarımızın değerlendirmesi gereken hususlardır. Büyük Köpek Kulübü yöneticilerinin bu hususlarda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ancak dolandırıcılık konusunda esktra hassas olduğumuzun bilinmesini isteriz. Herhangi bir şekilde dolandırıcılık girişiminde bulunan ilan sahiplerinin açmış oldukları ilanlar kendileri hakkında delil teşkil edecektir.

Kesinlikle online ödeme yapmamanız gerektiği konusunda uyarıda bulunmak isteriz. Kıyafet, ayakkabı, elektronik eşya veya bunlara benzer şeyler satın almadığınızın ve herhangi bir köpeğin kargo veya başka bir yol ile gelemeyeceğinin bilincinde olmanız çok önemlidir. Ücret öderek köpek sahibi olmak istiyorsanız, anlaştığınız kişiyi ve köpeği yerinde görmelisiniz. Köpeklerin yalnızca görünüşleri değil karakterleri de çok önemlidir. Size en uygun köpeğe sahip olmak için onunla bir süre vakit geçirmeniz ideal olacaktır.

Büyük Köpek Kulübü güven etiketleri üzerinde şu an çalışılmaya devam edilmektedir. Güven etiketine sahip yetiştiriciler Türkiye'de uygun koşullarda köpek üretimi yapan köpek çiftliklerini temsil edecektir. Bu konuda çalışmamız üzerine oldukça hassas davranmaya özen göstereceğiz. Kullanıcılarımızı herhangi bir konuda yanıltmamak için güven etiketi konusu için biraz zaman rica ediyoruz. Herhangi bir reklam kaygımız yok, bu nedenle sırf reklam verme amaçlı herhangi bir çiftliğin güven etiketine sahip olamayacağını belirtmek isteriz.