Bernese Dağ Köpeği

Bernese Disi Es Araniyor
Bernese Dağ Köpeği
Bernese Dağ Köpeği
Bernese Dağ Köpeği

İlan Sahibi:

Umut Ergun

Şehir:

İSTANBUL

Telefon:

5333****197

Eklenme Tarihi:

14.04.2021

İlan Amacı

Eş Bulma

Irk

Bernese Dağ Köpeği

Cinsiyet

Erkek

Yaş

1

Ağırlık

31 kg - 40 kg

Kürk Uzunluğu

Kısa

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Iyi huyludur, oyuncudur.


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Bernese kopegimize disi e ariyoruz.
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.