Pomeranian

Can dostum
Pomeranian
Pomeranian
Pomeranian

İlan Sahibi:

Gökhan

Şehir:

İSTANBUL

Telefon:

0532****3408

Eklenme Tarihi:

26.12.2020

İlan Amacı

Sahiplendirme

Irk

Pomeranian

Cinsiyet

Dişi

Yaş

3

Ağırlık

0 kg - 5kg

Kürk Uzunluğu

Uzun

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Uyumlu


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Yavruluktan bu yana evde bakılmıştır, tuvalet eğitimi vardır. Daha önce 1 defa doğum yapmış ve 3 yavru büyütmüştür. Detaylı bilgi için arayınız.
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.