Fransız Bulldog

Erkek Blue Fransız Buldog Deneyimli
Fransız Bulldog

İlan Sahibi:

büşra atmaca

Şehir:

ANKARA

Telefon:

(537****28 2

Eklenme Tarihi:

05.07.2021

İlan Amacı

Eş Bulma

Irk

Fransız Bulldog

Cinsiyet

Erkek

Yaş

2

Ağırlık

0 kg - 5kg

Kürk Uzunluğu

Kısa

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Erkek blue Fransız buldog daha önce eşleşti tecrübesi vardır normal eşleşmekte ortalama 6-8 yavrusu olmuştur. Yavru sayısı çok olduğu için yavru boyutu küçük dişinin doğumu kolay olmaktadır . Kanı baskın olduğu için blue yavru atma frekansı çok yüksektir. En ufak genetik bir rahatsızlığı yoktur. Düzenli analizler yapılmakta Kompakt yapıda olduğu için boyutları çok büyük değil kaliteli bir kandır. İstenildiği yere getirebiliriz isterseniz sizi misafir edebiliriz herkese iyi günler
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.