Basset Hound

Eş bulma
Basset Hound
Basset Hound
Basset Hound
Basset Hound
Basset Hound
Basset Hound
Basset Hound

İlan Sahibi:

Meral Gözen Tokgöz

Şehir:

İSTANBUL

Telefon:

0544****8303

Eklenme Tarihi:

02.07.2021

İlan Amacı

Eş Bulma

Irk

Basset Hound

Cinsiyet

Dişi

Yaş

1

Ağırlık

11 kg - 20 kg

Kürk Uzunluğu

Kısa

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Kedilerle iyi anlaşır ama köpeklere karşı ilk etapta biraz ürkek


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Henüz 6 aylık fakat şu an çiftleşme döneminde 1 yaşına kadar 1 kere kendi cinsiyle çiftleştirmek istiyorum
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.