Maltese

Köpeğimi çifleştirecek eş arıyorum

İlan Sahibi:

Buse Özdemir

Şehir:

KAYSERİ

Telefon:

(544****24 1

Eklenme Tarihi:

16.12.2020

İlan Amacı

Sahiplendirme

Irk

Maltese

Cinsiyet

Erkek

Yaş

3

Ağırlık

6 kg - 10 kg

Kürk Uzunluğu

Orta

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Yok

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Köpekleri sever


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Whatsapptan yazın lütfen aramayınız...
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.