Kromfohrlander

Köpeğimize yeni yuva
Kromfohrlander
Kromfohrlander
Kromfohrlander
Kromfohrlander

İlan Sahibi:

Elif Üstündağ

Şehir:

SAKARYA

Telefon:

+90(****)058

Eklenme Tarihi:

08.09.2023

İlan Amacı

Sahiplendirme

Irk

Kromfohrlander

Cinsiyet

Dişi

Yaş

1

Ağırlık

6 kg - 10 kg

Kürk Uzunluğu

Uzun

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Başka köpeklerle tanışıp oyun oynamayı çok sever


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Köpeğimiz 11 aylık dişi olup tüm aşıları tamdır ve çipi bulunmaktadır. 3-4 ay evde bakıldı ev eğitimi var ve 3 farklı komut biliyor. Bu komutlar Otur , yat ve dön şeklindedir isteyene video atılır. Çok sevecen ve sahiplerine bağlı bir köpektir çok hareketli ve oyuncudur. Bir kaç aydır da bahçede bakımını sağlıyoruz. Sahiplenecek kişilerinde bahçede ya da dışarı bir alanda bakmasını tavsiye ederiz çünkü dışarıda daha mutlu :)
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.