Yorkshire Terrier

Oğluma eş arıyorum
Yorkshire Terrier
Yorkshire Terrier
Yorkshire Terrier

İlan Sahibi:

Aslı Koç

Şehir:

İZMİR

Telefon:

0505****1999

Eklenme Tarihi:

27.08.2023

İlan Amacı

Eş Bulma

Irk

Yorkshire Terrier

Cinsiyet

Erkek

Yaş

1

Ağırlık

0 kg - 5kg

Kürk Uzunluğu

Kısa

Kısırlaştırıldı Mı?

Hayır

Ev Eğitimi Var Mı?

Var

Evde ...... İle İyi Anlaşır

Sevgi delisi, çocuklarla, büyüklerle kısaca herkesle arası çok iyi


Bu Sayfayı Paylaş

- veya -


İlan Açıklaması

Secereli, Sakin, oyun canlısı 1.5 yaşındaki, 1900 gr oğluma eş arıyorum.
  Lütfen Dikkat
1

Büyük Köpek Kulübü, yalnızca kullanıcılarına hizmet sunan bir platformdur. Herhangi bir evcil hayvan satışı veya satışına aracılık yapmamaktadır. Bu tarz söylemlerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz ve derhal ihbar@buyukkopekkulubu.com adresine mail atarak bildirim yapınız.

2

İlan resimleri, köpek ve telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğu ilanı giren kişinin sorumluğuna aittir. Başkasına ait resimlerin kullanılması veya başkasına ait bir telefon numarasının paylaşılması durumunda sitedeki bilgiler delil teşkil edecektir ve hakkınızda yasal işlem başlatılması için yeterli olacaktır.

3

Ücretli ödeyerek köpek sahibi olmak isteyen kullanıcıların online ödeme yapmamaları gerektiğinin altını çizeriz. Dolandırılma tehlikesi bir yana, sahip olmak istediğiniz köpeği bir şekilde (yanına giderek, ona dokunarak v.b.) görerek karar vermeniz ve gerektiği takdirde ödemesini o şekilde yapmanz gerekmektedir. Olası bir online ödeme durumunda sorumluluk ödeme yapan kişiye aittir.

4

Köpek bakmak çok ciddi bir görevdir. Lütfen, sorumluluk alma konusunda aklınızda en ufak şüphe varsa herhangi bir köpeği sahiplenmeyiniz.