Aşağıdaki sıkça sorulan sorular arasında aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Hatta bunun için memnuniyet duyarız. Sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz soruların cevapları aşağıda olabilir.
Eğer aradığınız sorunun cevabını hala bulamıyorsanız, iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Aylık kutuların içindeki oyuncakları değiştirebilir miyim?

Hayır, ne yazık ki kutu içerisindeki ürünlerde değişiklik yapılamaz. En azından şimdilik. Gelecekte kutular ile ilgili daha farklı projelerimiz olacak.

Sosyal sorumluluk projesi adı altında yürütülen projeler nelerdir?

Büyük Köpek Kulübü ailesi olarak şu an bağış almadan yalnızca kendi imkanlarımızla bir şeyler yapmaya çalışmaktayız. Kurucular olarak çok düşük kar marjları ile web site projesini yürütmekteyiz, bu nedenle yapabildiklerimiz şu an için oldukça sınırlı. Etkinlikler ve projeler ile ilgili oldukça detaylı metinler ileriki tarihlerde sosyal sorumluluk sayfasında paylaşıyor olacağız. Eminiz ki çok beğenecek ve aramıza katılmak isteyeceksiniz.

Köpek ırkları ile ilgili paylaşılan bilgilere güvenebilir miyim?

Kesinlikle. Bütün bilgiler alanın uzman ekip tarafından hazırlanmıştır. Diğer kaynaklarda bulabileceğiniz kopyala yapıştır içerikler değildir.

Kutu siparişini ay içinde 1 kez mi verebilirim?

Hayır, dilerseniz ay içerisinde 1 defadan daha fazla kutu siparişi verebilirsiniz.