Otur eğitimi için yardımmm

Bir türlü otur eğitimi başarıyla geçemedik gitti. 4 aylık chow chowum var. Sanki böyle anlıyor ama bilerek yapmıyormuş gibi bir hali var :D Bu işi nasıl kolaylaştırırım veya bu ırk mı eğitilmiyor nedir ???

18.08.2020 | Eğitim | 371 | 2
  1. Cano 18.08.2020

    Köpeğiniz henüz eğitilmek için gayet uygun bir çağda. Hangi metot kullanıyorsunuz eğitirken? Çoğu köpek ödül temelli uygulamalara olumlu yanıt verir. Biraz daha bilgi verseydiniz keşke de yardımcı olabilseydik :)

    0
  1. alfachihuahu 14.03.2021

    köpeğınınz suan daha çok küçük ama şimdiden egitime yavaş yavaş başlayabılırsınız egıtım verırken de ödül kullanmanızı öneririm faydasını görürsünüz :) misal benım köpegim chıhuahua ben onu egıtırken bıraz sorlandım ınatcı baya kenısı ama ıgıtım verırken şöyle taktık yaptım köpegım daha aylıkken ben başladım 5 aylıktı anlayamıyordu ne yapması gerekıyordu onu ılk once oturmasını öğretırken onu oturturuyordum sureklı oturma hareketını ogrensın dıye bıde sureklı oturrr dıyordum uzatakar anlasın dıye her oturrr dedıgımde ve onu otuturtugumda onu yavru ıcın ınternetten de alabılırsınız yavru odullerı var onlardan verırek zamanla alıstı ve suan odulu gormeden otur dedıgımde oturuyor sonrada ödulunu verıyorum :)

    0